Çamaşır Makinesine Sıkışan Kızı Sikiyor

Mart, 2024 Claire patronu Joey’e her zaman aşık olmuştur. Onu ve karısını seks yaparken bile yakalamıştır… Gerçekten aktif bir seks hayatları vardır, bu yüzden Claire onunla gerçekten bir şansı olmadığını düşünür. Bir gün eteğine biraz su damlatır ve kurutma makinesini kullanmaya çalışırken eteğini çıkarıp içine koyar. Birdenbire sıkışıp kalır ve hiçbir yere gidemez.

Joey geldiğinde Claire’i karısı sanır ve Claire sıkışmış haldeyken amıyla oynamaya başlar. Claire, patronunun sıcak parmaklarının amını ovuşturduğunu hissederken sessizlik içinde kafa karışıklığının tadını çıkarır. Joey, Claire’in kıçını tokatlar ve bebek bakıcısını bir sikiş deliği olarak kullanmaya hevesli bir şekilde her yerine şehvet duyar.

Sözde karısının amının ne kadar sıkı olduğuna bile şaşırır ama yine de içeri girmeye karar verir ve o deliği tutkuyla deler. Aniden Claire dışarı çıkar ve Joey şok olur, ancak yaramaz bebek bakıcısı başladığı şeyi bitirip onu gerçekten güzelce doldurursa bunu bir sır olarak saklayacağına yemin eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir