Çaba Göstermek

Üvey Oğlumla Çıkıyorum’da bu sezon yeni bir değişiklik yapıyoruz. Çocuklar aşkı arıyor ama önce potansiyel kız arkadaşın annesiyle çıkmaları gerekiyor. Eğer işler yolunda giderse, hemen oracıkta kızıyla çıkacaktır. Bugünkü randevuda Juan Loco, Tiffany’nin annesi Cassie Del Isla’yı etkilemeye çalışıyor.

Cassie, Juan’ın bir bayana nasıl davranılacağını öğreneceği bir randevu hazırlamıştır. Ona güllerin nasıl aranje edileceğini, çikolataya batırılmış çileklerin nasıl yapılacağını ve nasıl haiku yazılacağını gösterir. Cassie, Juan’ın kendisini incelediğini ve bundan hoşlandığını fark eder. Haiku’ya geldiklerinde ağızlarını birbirlerinden uzak tutamamaktadırlar. Kısa bir öpüşmeden sonra Cassie, sıcak iç çamaşırlarıyla çarpıcı bir vücudu ortaya çıkarmak için elbisesini çıkarır ve Juan bir amcık ziyafeti için içeri girer. Karşılığında sikini ve taşaklarını emdirir.

Ayağa kalkan Cassie, Juan’ın onu arkadan becerebilmesi için mutfak adasının üzerinde öne doğru eğilir. Juan tezgahta sırasını alır, böylece Cassie onu kovboy kızına bindirebilir ve zevkle sırtını kavislendirene kadar ona binebilir. Tırmanarak sırtına biner, böylece Juan partilerini devam ettirebilir. Cassie’ye son bir büyük O verir, sonra karnına boşalır. Cassie Juan’a onay verse de Juan başka bir milf aramaya devam edeceğini düşünüyor.