Bütün döllerini içime boşalt

Harley King, üvey kardeşi Tyler Cruise’un ona büyük bir creampie vermesini istiyor. Tyler onun cazibesine direniyordu, bu yüzden Harley farklı bir şey denemeye karar verir. Parmak kelepçelerini alır ve Tyler’a şortunu iliklemek için yardıma ihtiyacı olduğunu söyler. Onu parmak kelepçeleriyle yakalar, ancak hemen dışarı çıkmasına izin verir.

Daha sonra Harley, Tyler’ı odasına çağırır ve masaj yapması için ona yalvarır. Tyler’ın sırtına losyon sürmesini bekler ve şortunu indirip kalçalarına masaj yapıp yapmayacağını sorar. Aniden dönen Harley, Tyler’ın göğüslerini de yapması için ısrar eder. Tyler’ın onu becermek istediğini bildiği için memelerine boşalmasına izin vermeyi teklif eder.

Tyler bunu kabul eder ve Harley’nin meşgul olma davetini kabul eder. Harley ile sırt üstü bir araya gelirler ve sonra Tyler bir oral seksin ve üvey kız kardeşinin cowgirl’de ona binmesinin tadını çıkarır. Dizlerinin üzerinde Harley, Tyler’ı köpekte ona verirken inme için inme karşılamak için geriye doğru iter. Sırt üstü bitirir, bu da bacaklarını Tyler’ın etrafına sarmasına izin verir, böylece yükünü patlattığında farkında olmadan bir creampie için onu içine gömülü tutar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir