Bunu Senin İçin Yapabilirim Stepsis

Lil Sis’te bu sezon aşk koçu Alex Coal’un sunduğu ailenizi sevin yardım hattını yayınlıyoruz. Bugün arayan kişi Haley Reed. Üvey kardeşi Juan Loco’ya süslü öğle yemekleri hazırlarsa ona ev işlerini yaptırabileceğini keşfetmiş. Juan’ın kız arkadaşı ondan ayrılana kadar bu gayet iyi işliyordu. Birdenbire Haley, Juan’a yanaktan öpücük ve masaj gibi fiziksel ilgi göstermediği sürece ev işlerini yapamaz hale gelmiştir.

Alex, Haley’e sadece külotunu giyerken üvey kardeşine masaj yapma deneyimini paylaşması için rehberlik eder. Haley daha sonra Juan’ın odasına geldiğini ve onu gerçekten becermek istediğini itiraf ettiğini anlatmaya devam ediyor. Onunla bir kereliğine birlikte olursa bir yıl boyunca tüm ev işlerini yapacağını söylüyor ve Haley şansına inanamıyor. Kendini Juan’ın kollarına atarak onunla öpüşmeye başladı, sonra da aletini yalayabilmek için onu yatağa itti.

Haley sonunda Juan’ın sikinin üzerine cowgirl pozisyonunda oturduğunda ona binmeye doyamadı. Onu ters cowgirl’de yaptı, başını zevkle geri attı. Sonra üvey kardeşinin onu yemesine ve köpeklemesine izin verdi. Haley’nin sırt üstü yatmasıyla bitirdiler, Juan’ın sertliğini üflemeye hazır olana kadar güzel ve derin bir şekilde aldılar. Juan çekilip Haley’i dölle kapladığında, daha fazlasını istediğini biliyordu. Yine de elinde pazarlık kozu kalmamıştır, işte Alex burada devreye girer. Alex, Haley’e bunun işlemsel bir çift olmak zorunda olmadığını hatırlatır, bu da Haley’i biraz şaşkın ve çok mutlu bırakır.