Boynumdaki Bükülme

John Strong masaj randevusu için gelir. Masöz Stella Sedona tarafından karşılanır ve ona kendisini rahatsız eden özel bir bölgesi olup olmadığını sorar. John son zamanlarda çok stres altında olduğunu ve bunu özellikle omuzlarında ve boynunda hissettiğini söyler. Stella ona yardım etmek için elinden geleni yapacağını söyler.

Stella, John’a ‘Nuru’ adı verilen özel bir masaj türü yapmayı teklif eder. John normal bir masaj masası yerine havalı bir yatak kullanıldığını görünce meraklanır, özellikle Stella bunun sebebinin masadan kaymaları olduğunu söylediğinde. Stella, Nuru jelinin en iyi temiz ciltte işe yaradığını, bu yüzden önce duş alacaklarını ekler.

Stella ve John soyunur ve Stella’nın John’un sikine sabun köpüğü sürmesi de dahil olmak üzere birlikte şehvetli bir duş alırlar. Bundan sonra, masaj zamanı. Stella çıplak vücuduna kaygan Nuru jeli döker ve ardından John’a önce çıplak göğüslerini, sonra vulvasını sırtına yukarı ve aşağı sürterek masaj yapar. John’un sırtındaki, boynundaki ve omuzlarındaki gerginliği gidermeyi bitirdikten sonra, John’u ters çevirir, böylece sikine özel bir ilgi gösterebilir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir