Bire Bir Yoga

Whitney Oc, evden bire bir dersler veren bir yoga eğitmenidir. Öğrencisi Codey Steele geldiğinde hazırlıklarını yeni bitirmiştir. Whitney, Codey’e bazı temel esneme hareketlerinde rehberlik ederken profesyonel olmaya çalışır, ancak onu kendisini keserken yakalar. Sorun değil; o da gördüklerinden hoşlanıyor.

Whitney esneme hareketleri yapmayı önerdiğinde, yapabileceği en müstehcen pozisyonu aldığından emin olur. Codey’den esneme hareketleri için yardım ister ve daha derine inmesini talep eder. Sonra Codey için yoga pozları almaya başlama zamanı. Whitney dizlerinin üzerine çöktüğünde Codey’nin sertleştiğini hisseder.

Codey’i kalçalarının arasına alacak şekilde dönen Whitney, ona yoganın amacının vücutlarının gerekli olan ya da istenen her şeyi yapabilmesi olduğunu hatırlatır. Codey’nin eğilip eğitmeninin dudaklarına bir öpücük kondurması için gereken tek izin budur. Whitney’nin teşvikiyle, göğüslerini emmek için aşağı iner.

Kısa süre sonra Whitney, Codey’i emmesine izin veren yeni bir yoga pozisyonu aldı. Ağzıyla çok iyi, bu sadece her ikisinin de tutkusunu daha da artırıyor. Kısa süre sonra Whitney, Codey’nin arkadan ona çarpmasıyla dizlerinin üzerine çöküyor.

Codey’i sırtına alan Whitney, üstüne tırmanır ve onu ters kovboy kızıyla gezdirir. Codey’i gerçekten güzel ve derin almak için uyluklarını ayırırken esnekliğini göstermeye devam ediyor. Sonunda Whitney yanına düşer, böylece Codey’nin yanına kaşıkla girerken ona yeniden girmesini sağlayabilir.

Codey sonunda çekilip Whitney’nin karnına fındık attığında, sıcak ıslaklığın tadını çıkarır. Parmak uçlarını ikramın içinden kaydırarak, bir gülümsemeyle tadına bakar. İkili, Codey’nin yoga derslerine kesinlikle devam etmesi gerektiği konusunda hemfikirdir.