Biraz Krema İstiyorum

Millie Morgan ve üvey kızı Chloe Temple bulaşıkları yıkarken Millie’nin oğlu Juan Loco içeri girer. Annesini selamlar ama Chloe’yi görmezden gelir. Juan son atıştırmalığı kaptığında, Chloe bunun kendisine ait olması gerektiği konusunda ısrar eder. Millie Juan’a paylaşmasını söyler, o da küçük bir parça koparıp Chloe’ye verir. Yine de biraz krema ister! Juan ona pasta kremasından vermeyince, Chloe onun yerine kendisinin alacağını söyler.

Juan gözlerini devirir ve odasına gider. Daha sonra Chloe, kremi için sadece sütyen ve tanga giyerek içeri girer. Juan onu sikeceğini ama kremini vermeyeceğini söyler. Tartışmak yerine, Chloe Juan ile yatağa girer ve onun sertliğini emmeye başlar. Derin gırtlak zevki, yalnızca Juan’ı kalçalarının arasına alma hevesiyle eşleşir.

Chloe ilk am vuruşunu sırtına alır, uylukları birbirinden ayrılır. Dizlerinin üzerine çöktüğünde, Juan partilerini köpekle devam ettirir. Biraz kaşık seksinin tadını çıkarmak için yan tarafına yuvarlanır ve ardından Juan’ın üstüne tırmanarak ona cowgirl’de biner. Juan’ın yükünü patlatmaya hazır olduğunu bilen Chloe, D’ye tamamen batar ve ona tüm o sıcak kremayı verene kadar orada kalır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir