Ben Varken Erkeğe Gerek Yok

Ev arkadaşları Liz Jordan ve Jade Maris, Aziz Patrick Günü partisinden eve dönmüşlerdir. Liz buzdolabından bir şeyler alırken, Jade ayakkabılarını çıkarır ve Liz’in mini eteğinin altındaki amına bakar. Liz tezgahın yanında Jade’e katıldığında, kızlar konuşmaya başlar.

Liz, Jade’de bir sorun olduğunu anlar. Biraz ileri geri konuştuktan sonra Jade partide takılmak istediği bir erkek olduğunu itiraf eder. Liz, Jade’e oda arkadaşına uzun zamandır aşık olduğunu itiraf ederek çok ihtiyaç duyduğu desteği hemen verir.

Yıllar süren bir öpücükle bir araya gelen kızlar, hemen bazı uygulamalı eylemlere geçiyorlar. Elbiselerini çıkarırken birbirlerinin tislerini dolgunlaştırdıkları yatak odasına taşınırlar ve çok uzun zamandır istedikleri şekilde ten tene girerler.

Jade’i yatağa yatıran Liz, kız arkadaşının vücudunu yavaşça öper. Jade’in kalçalarının arasına yerleşir, Jade’in kıvranmasını sağlamak için sıcak nefesini yalayıp üfler. Liz sonunda am yeme işine girdiğinde, Jade tatlı inlemelerine engel olamaz.

Jade’i çıkarır çıkarmaz, Liz amını oda arkadaşının yüzüne yerleştirir. Pozisyon mükemmeldir, Jade’in kollarını Liz’in kalçalarına dolayarak kıçını sıkmasına izin verir. Liz, lezbiyen 69’u tamamlamak için öne doğru eğilebilir ve ikisine de tam bir hoşgörü verebilir!

Kolları yataktan sarkarken dizlerinin üzerine çökecek şekilde öne doğru kayan Liz, Jade bazı am yeme becerilerine sahip olduğunu göstermeye devam ederken ciyaklar. Jade işlerinin bittiğini düşünmeden önce, Liz bir vibratör kapar ve uzun ve sevgi dolu bir öpücük alışverişinde bulunmadan önce onu son bir kez cennete getirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir