Ben Hizmetçi Değilim

Jayden Marcos, ateşli bir genç kadının bulaşıkları yıkadığını ve müzikle sallandığını görmek için evine girer. Ondan odasını da temizlemesini isterken, habersiz hizmetçiyle kirli konuşmakla meşgul olur. Aletini çıkaran Jayden, babası yeni kız arkadaşı Aubree Valentine’a seslendiğinde kendini okşamaya başlıyor. Jayden dehşete düşer ve hızlı bir geri çekilme atar.

Daha sonra Aubree olanları konuşmak için Jayen’in odasına gider. Konuşmaktan ziyade potansiyel yeni üvey oğlunun nelere sahip olduğunu görmekle ilgilenmektedir. Mini eteğini kaldırarak şeffaf bir tanga giydiğini gösterir. Jayden’ın yüzünü yaklaştırarak, kirli ağzını nasıl kullanması gerektiğini açıkça belirtir. Karşılığında, Jayden’ı onu uçurmak için yatağa yatırır.

Jayden’ın kalçalarına binen Aubree, onu cowgirl’de bir test sürüşüne çıkarır. Daha sonra dizlerinin üzerine çöküyor, inlemelerini boğmaya çalışırken Jayden’ın onu köpek gibi sikmesi için davet ederek poposunu kıpırdatıyor. Aubree daha sonra sırt üstü yuvarlanır ve Jayden’ın bu yeni pozisyonda ona vermesi için kendini güzel ve geniş bir şekilde yayar. Jayden patlamaya hazır olduğunda, dışarı çekilir ve Aubree’nin vücudunun her yerine fındık atar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir