Bebek Yapma Uygulaması

Dört ailenin her biri yeni bir aile oluşturmak için birer üye verirse ne olur? Aile Takası’nın bu bölümünde, Aria Valencia takas ailesi için kahvaltı hazırlamaya çalışıyor. Ne yazık ki her şeyi yakıyor ve duman alarmını çalıştırıyor. Takas babası Danny Steele duman alarmını kapatmayı bitirdikten sonra, takas annesi Bunny Madison Aria’ya ne yapmaya çalıştığını soruyor. Aria karılık yapmaya çalıştığını açıklar! Bu Bunny’ye bir fikir verir.

Daha sonra Bunny, Aria’yı yatak odasında yalnız bırakır. Aria’nın seks hakkında bilgi edinmesine yardım etmeyi teklif eder ve kısa süre sonra yüzünü Aria’nın kalçalarının arasına gömer. Takas oğlu Juan Loco ve takas babası kapalı kapıdan inlemeleri duyabilir. İçeri girmeyi tartışırlar ve sonunda Bunny ve Aria’nın üzerine yürürler. Bunny etkilenmeden, erkeklere katılmak isteyip istemediklerini sormaktan daha iyisini bildiğini söyler. Kısa süre sonra kızlar adamları yatağa yatırır, böylece Bunny Danny’yi uçurabilir ve Aria Juan’ı emebilir.

Şimdi, Danny Bunny’yi köpek pozisyonunda sikerken bile Bunny’nin Aria’yı Juan’ın sikine bindirip cowgirl pozisyonunda sürmesine yardım etmesiyle tam bir takas aile meselesi. Partner değiştiren Aria sırt üstü yatıp Danny için kalçalarını açarken Bunny de Juan’a ters cowgirl pozisyonunda veriyor. Orijinal partnerlerine geri dönen Aria, Juan için dizlerinin üzerine çökerken Bunny, Danny’nin onu doldurması için kendini ayırır. Juan takas ettiği kız kardeşine creampie verirken, Danny de takas ettiği karısına veriyor. Aria şimdi çok daha eş gibi hissettiğini kabul ediyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir