Bebek Bakıcısına İhtiyacım Yok

Ricky Spanish bir yetişkin olabilir ama annesi ona evde yalnızken güvenmiyor. En son evde yalnız kaldığında, Ricky oturma odasında mastürbasyon yapmış ve komşular onu görmüştür. Ailesi gece şehir dışına çıktığında, annesi bakıcılık yapması için arkadaşı Nickey Huntsman’ı çağırır.

Nickey, Ricky’nin aletinin büyüklüğü hakkında şakalar yaparken aralarında en başından beri cinsel bir gerilim vardır. Ricky’yi yatağa çok erken yatırdığında, Nickey Ricky’nin sert aletinin boyutuyla ilgili bir şaka daha yapar. Kaba bir yorumla onu çıkarır, ancak sürpriz bir şekilde Nickey ona kızmak yerine oral seks için içeri girer.

Ricky’nin bildiği bir sonraki şey, Nickey, göğüslerini yüzüne iterken kovboy kızında D’ye biniyor. Ricky’nin hardonundan kendi kremini höpürdetmek için bir dakikanızı ayıran Nickey, ters cowgirl için geri tırmanıyor. Birlikte kaşıklıyorlar ve sonra Nickey, Ricky’nin onu çıkarması için sırt üstü yuvarlanıyor. Sonunda doyduğunda, Nickey, Ricky’nin yükünü büyük doğallarına üflemesine izin verir ve her ikisini de bebek bakıcılığı düzenlemesinden memnun bırakır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir