Babalar Uzaktayken Oynuyoruz

Annie King eve yeni gelmiştir ve telefonu çaldığında üvey oğlu Jodie Johnson’la birlikte yiyecekleri yerleştirmektedir. Arayan kocasıdır ve ona söz verdiği gibi hafta sonu tatilinde evde olmayacağını söylemektedir. Annie, Jodie ile birlikte yine de eğleneceklerini söyler.

Daha sonra Jodie barbekü yapmaya hazırlanırken Annie vatansever bir bikiniyle çıkar ve ondan kendisine güneş losyonu sürmesini ister. Onu büyük bazongalarına daha da yaklaştırır ve kısa süre sonra Jodie bu göğüsleri sanki onun işiymiş gibi yoğurur. Annie arkasını dönüp Jodie’nin kasıklarını ovuşturduğunda, onu güzel ve özensiz bir şekilde emmesi için onu güzel ve sert bulur.

Annie, Jodie’nin üzerine binmek için tırmanırken ve sikle dolana kadar batarken eğlenceleri sert bir hal alır. Ona cowgirl’de, sonra ters cowgirl’de biniyor. Jodie, üvey annesini köpekle vururken kontrolü ele alır. Annie, Jodie’nin onu sırt üstü bitirmesine izin verir. Üvey annesini doyurduğunu anladığında, Jodie çekilir ve karnına boşalır. Annie, tüm hafta sonu olduğu için duş almalarını ve tekrar yapmalarını önerir.