Babalar Günü Üçlüsü

Dylan Moore ve Theodora Day kravatları karıştırmakla meşgulken Coal Daniels yanlarına gelir. Ne yaptıklarını sorar ve Dylan annesi gittiğinden beri kızların ona yardım edebileceklerini düşündüklerini söyler. Kızlar kravatlarla yapabilecekleri, birini bağlamak ya da gözlerini bağlamak gibi eğlenceli şeylerden bahsederler ama Coal onlara göstermeyi reddeder.

Ertesi gün Theodora ve Dylan, Coal’un tüm kravatlarını alır ve her birinin taktığı hariç hepsini saklar. Konu Dylan’ın üvey babasıyla her şeylerini paylaşmaya gelince bu kez hayır cevabını kabul etmezler. Küçük memelerini ortaya çıkarmak için gömleklerini açan kızlar öpüşüyor ve ardından Coal’ın her bir kremsi amcığın tadına bakabilmesi için yatağa giriyorlar.

Kızlar, Coal’ın iştahını kabartmak için iyiliğe çifte BJ ile karşılık verirler. Üvey baba sonunda Dylan’ın ters cowgirl sürüşü için ona binmesiyle biraz alır. Theodora’ya sırt üstü uzanırken bir am vuruşu verir, sonra onu dizlerinin üzerine çevirir, böylece Dylan’ı yerken köpek içinde sikinin tadını çıkarabilir. Dylan, Theodora yüzüne sürerken Coal onu bir creampie ile sikerken üçlülerini ortada bitirir. Tükenen kızlar Coal’a asla söyleyemeyeceğini hatırlatıyor.