Athena Faris Sikiş Cezası Alıyor

Annesi şehir dışındayken Athena gece yarısından sonra gizlice dışarı çıkar. Sorun şu ki, üvey babası Jerry onu yakalamıştır ve karısı yokken bu davranışa izin veremez. Onu cezalandırmaya kararlı olan Jerry, Athena’nın telefonunu almaya çalışır ama küçük kız onsuz yaşayamaz.

At kuyruğuyla oynayan Athena, Jerry’ye annesine söylememesi karşılığında ona bir iyilik yapıp yapamayacağını sorar ve elini adamın kasıklarının üzerinde kaydırır. Adam çılgına döner ve o tatlı vücuda bakmak için üstünü değiştirirken onu gözetlediğini itiraf eder, ancak bunu karısına yapamayacağını hisseder. Athena bir çentik açar ve piercingli göğüsleriyle onu ikna eder.

Jerry’nin babalık içgüdüleri, üvey kızını becerme fikrinden inanılmaz derecede tahrik olduğunu hissettiğinde patlar. Onu geri tutacak hiçbir şey olmadan, Athena’ya bir ömür boyu kedi yalama verir, kızı çığlık atmak için diliyle daireler çizer. Athena, üvey babasının kapışmasını nasıl idare ettiğine şaşırır, bu yüzden ona horoz yeme becerilerini göstermeye karar verir.

Jerry’nin asılı yarağına hayran kaldığında, hepsini bir kerede yutmaya çalışır ve ağzını onunla doldurmak için elinden geleni yapar. Jerry, üvey kızının onu gırtlağına kadar sokma girişiminden hoşlanır ve bir kedi vurma seansıyla karşılık verir. Karısı gittiğine göre, belki de Athena’yı daha sık “cezalandırması” gerekecek …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir