Aşırı Gelin Yükü

David Lee, bir düğün resepsiyonu kiralama salonunun resepsiyonunda çalışarak normal bir gün geçirirken, bir değil, iki değil, BEŞ öfkeli gelin tarafından bombardımana tutulur. Bu gelinler Vivianne DeSilva, Lolly Dames, Sandy Love, Texas Patti ve Shay Sights… ve hiç de mutlu değiller.

David’in rezervasyon yazılımındaki bir aksaklık nedeniyle beşinin de düğünlerinin aynı anda planlandığı ortaya çıktı! Bu tam bir felakettir ve her gelin David’i düğünlerini önce kendilerinin yapmasına izin vermesi için ikna etmeye çalışır. David sorunu çözmeye yardımcı olması için patronunu aramaya çalışır ama patronu cevap vermez. Ne yazık ki, karar vermek David’e kalmıştır… ama bu vahşi gelinlerden HANGİSİNİ seçmelidir?

David’i kendi davalarına kazanmak için umutsuz bir girişimde bulunan gelinler, onu kendi lehlerine baştan çıkarmaya çalışmaya başlarlar. Ancak bu gelinlerin hepsi eşit derecede güzeldir, bu yüzden David’i bir yöne çekmek için flört etmekten çok daha fazlası gerekecektir. Görevi üstlenen gelinler, genç memuru ters-gangbang yapmaya karar verir ve her biri özel günlerini kurtarma şansı için yarışır.