Aşık

Erkek arkadaşıyla sabah hazırlanırken Veronica Leal kendini eğlenceli hissediyor. Ateşli iç çamaşırını ortaya çıkarmak için kıyafetlerini çıkarır. Tommy Gold’un dikkatini çektikten sonra üzerine su sıçratır ve ardından onu yatak odasına kadar kovalar. Orada, hızlı bir şekilde eğlenceden sıcak kanlıya geçerler.

Tommy’yi yatağa yatıran Veronica, onun vücudunu öpücüklere boğar. Külotunu çıkarır, sonra kendini onun aletine kaptırmakla meşgul olur. Yalama, sakin bir oral seks için yerleşirken emmeye yol açar. Buna karşılık Tommy, Veronica’yı sırt üstü yatırır, böylece iç çamaşırının tanga kısmını çıkarabilir ve amını yiyebilir.

Kaşıklaşmaları için Veronica’nın arkasına sarılan Tommy sonunda eve kayar. Veronica Tommy’yi bir kez daha sırtüstü yatırıp bu kez kendini onun sertleşmiş aletine bırakırken çiftleşmeye devam ederler. Aşkının gözlerinin içine bakarak ve kalçalarını sallayarak, sıcak bir ritimle yavaş ve istikrarlı bir şekilde ona biniyor.

Veronica dizlerinin üzerine çöktüğünde işler bir çentik atıyor. Tommy kadife eldivenine yeniden girerken omzunun üzerinden izler. Diz çökmüş bir pozisyona yükselen Veronica, partilerini devam ettirirken Tommy’yi öpmek için arkasına yaslanırken penetrasyon açısını değiştirir.

Bir kez daha sırt üstü yatan Tommy, Veronica’nın kendini onun sertleşmiş aletine dayamasını izliyor. Bu kez yüzü ona dönük, ters cowgirl pozisyonunda zıplıyor. Sonra sırt üstü yatıyor ve Tommy’yi son bir kez daha içeri almak için bir bacağını kaldırıyor. Veronica zevkle başını geriye atana kadar iter, sonra onu pek çok yönden doygun bırakan bir creampie ile onu dölle doldurur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir