Andie Anderson ile Ateşli Randevusu Kapıda Bitmedi

Bir kızla buluştuktan sonra doğruca yatak odasına gitmeniz, sevişeceğinize dair mükemmel bir işarettir. Andie Anderson ve Peter Fitzwell bir brunch randevusundan yeni dönmüşlerdir. Andie onu yatak odasına götürür, ancak rahatlamadan önce busty sarışın güzellik, gözlerini büyük göğüslerinden nadiren aldığını fark ettiğini söyler.

Bu olması gerektiği gibi ve bir meme erkeğinin bir çift büyük olana duyduğu hayranlıkta utanılacak bir şey yok. Andie etkileyici çiftiyle SCORE şöhretini çoktan garantiledi.

Peter, Andie’ye çok güzel göğüsleri olduğunu ve kendini tutamadığını söyler. Andie üstünü çıkarır, böylece Peter ellerini onun dolgun göğüslerine koyabilir ve yüzünü onların arasına gömebilir. Yatağa düşerler ve Andie onun fermuarını açar, böylece büyük ereksiyonuna ulaşabilir. Şimdi brunch’ta masanın neden sürekli devrildiğini biliyor.

Muhteşem Teksaslı onun sikini ağzına alır ve şehvetle emer ve taşaklarını. Andie ona bakarak sikini göğüslerinin arasına sıkıştırır. Bu randevu iyi bir randevu olacak gibi görünüyor….