Amımı Düzeltmeni İstiyorum

Elsa Violet ve Selina Imai’nin hem sikişmek hem de baba bulmak için bir planları vardır. Elsa lavaboyu sabote eder ve ardından üvey kardeşi Robby Echo’yu gelip bakması için çağırır. Robby yere düşer düşmez, kızlar mini eteklerinin altından bakmasına yardım etmek için onun üzerinde dururlar.

Daha sonra, Elsa acil bir durum olduğunu söylemek için içeri girdiğinde Robby video oyunları oynamaktadır. Bu acil durum Selina’nın amının ıslak olması ve onu dolduracak hiçbir şeyin olmamasıdır. Robby işe o daracık amcığı parmaklayarak başlar ama çok geçmeden sikini taşaklarına kadar gömdürür.

Elsa da biraz istiyor ve tangasını sıyırıp yatağın üzerine eğilerek köpek gibi bir am vuruşu alırken bunu elde ediyor. Robby onu becerirken, Elsa Selina’yı yiyor. Sonra Robby sırtına biner, böylece Elsa yüzüne otururken Selina ona binebilir. Elsa, Robby’yi ters kovboy kızında sürerken Selina mastürbasyon yapıyor. Doymuş olan kızlar, Robby’yi özensiz bir BJ ile emmek için birlikte çalışırlar ve bu da onlara kartopu için bol miktarda döl bırakır.