Aile Spa Günü

Küçük Puck ve eşi Danielle Renae üvey kızları Chloe Surreal’e bir sürprizleri olduğunu söylerler. Eşler genellikle programlı çalışırlar, ancak bugün ikisi de Chloe ile birlikte kaliteli zaman geçirebilmek için tüm gün izinlidir. Eşler, Chloe ile evde bir spa gününün tadını çıkaracaklarını ve böylece rahatlayıp birbirlerine bağlanabileceklerini açıklarlar. Chloe her iki üvey annesiyle de özel bir gün geçireceği için çok mutludur. Küçük Puck bornozunu giymek için ayrılırken, Danielle Chloe ile konuşmak için geride kalır.

Danielle Chloe ile özel olarak konuşurken, gizlice sevgili oldukları ortaya çıkar. Danielle, Chloe’ye Küçük Puck etraftayken oynaşma riskini alamayacaklarını söyler. Chloe uslu duracağına söz verir, ancak sinsice parmaklarını arkasına geçirir. Danielle daha sonra üstünü değiştirmek için ayrılır ve Küçük Puck geri gelir. Küçük Puck daha sonra Chloe ile özel bir konuşma yapar ve ikisinin de gizlice sevgili olduklarını ve Danielle’in yanında oynaşmaktan kaçınmaları gerektiğini söyler. Chloe yine parmaklarını çapraz yaparak söz verir.

Kısa bir süre sonra, üçü de spa günlerine başlamak için bir araya gelir. Çeşitli güzellik bakımları ve rahatlatıcı aktiviteler yaparken Chloe, Küçük Puck’ın burnunun dibinde Danielle ile oyalanmak için bir fırsat bulur… sonra Danielle habersizken Küçük Puck ile oyalanmanın bir yolunu bulur. Chloe yaramazca iki eş arasında gidip gelmeye devam eder, sonunda Chloe fark ettirmeden iki eşe de aynı anda zevk vermenin bir yolunu bulur.

Ancak her iki eş de aynı anda inleyecek kadar iyi hissetmeye başladıklarında, Chloe suçüstü yakalanır! Eşler bu ihanet karşısında şok olurlar ve üzülürler ama Chloe, eşlerin… biraz sadakatsiz davrandıklarını… ama bu spa günündeki niyetlerinin iyi olduğunu söyleyerek durumu düzeltir. Chloe, eşlerin gerçekten de bir aile olarak birlikte vakit geçirmek istediklerini ve bunu mahvedenin Chloe olduğunu belirtti. Eşlerin yüz ifadeleri biraz yumuşuyor ve Chloe hepsinin kendi ÖZEL yollarıyla bir aile olarak bir araya gelebileceklerini söylüyor… süper ateşli bir üçlü yaparak!