Ağızdan Ağıza Özel

Masöz Kylie Rocket, düzenli müşterisi Braylin Bailey’i son masaj randevusu için karşılıyor. Braylin bu sabah yoga yaparken iç uyluğunu incittiğini söylüyor, Kylie de bu konuda kesinlikle yardımcı olabileceğine söz veriyor. Kylie bugün odaklanması gereken başka bir bölge olup olmadığını soruyor, Braylin de son zamanlarda çok stres altında olduğu için omuzlarının da çok gergin olduğunu söylüyor.

Braylin soyunur ve masaj masasına yüzüstü uzanır. Kylie işe koyulur ve Braylin’in güzel vücuduna masaj yaparken bir yandan da sohbet etmeye başlarlar. Sohbet sırasında Braylin yeniden bekâr olduğunu açıklar ve bu da Kylie’nin ilgisini çeker.

Şehvetli masaj devam ederken Braylin, Kylie’nin ön tarafına masaj yapabilmesi için sırt üstü döner. Braylin kendini çok daha iyi hissetmeye başlar ve cildi masaj yağından parlamaktadır. Masaj giderek daha samimi hale geldikçe iki kadın arasında çekim kıvılcımları oluşur. Kylie, masaja fazladan bir şeyler eklemeyi önerir. Braylin ipucunu alır ve hevesle kabul eder, böylece Kylie ona bir öpücük verir ve tutkulu bir seks seansına yol açar.