Üvey Annelerin Sevgililer Günü Dileği

Max Fills üvey annesi Crystal Rush’tan ne anlam çıkaracağını tam olarak bilmiyor. Bir yandan, büyük göğüsleri ve kabarık dudakları ile inanılmaz bir vücuda sahip. Öte yandan, babasıyla evli ama onunla acımasızca flört ediyor. Crystal’a Sevgililer Günü için ne istediğini sorar ama Crystal’ın verdiği tek cevap ona bir tuzak gibi gelir.

Ertesi gün Max, Crystal’a bir kart verir ve karşılığında üvey annesinin iç çamaşırlarıyla eşleşen bir çift külot alır. Kartta Max’in üvey annesinden aldığı hediyenin ona nasıl sikilmekten hoşlandığını öğreteceği yazmaktadır. Max’i elinden tutan Crystal, dersi için onu kanepeye götürür. Ona nasıl dokunulmasını sevdiğini öğretmek için göğüslerini dışarı çıkarır, sonra Max’in sertliğini bağlar ve onun uçlarını sıkarken ona biner.

Crystal, arkasını dönerek Max’e ters kovboy kızına biner ve ona o kıçını sıkmasını söyler. Sonra sırtına biner, böylece derinlere girebilir. Dizlerinin üzerinde, Crystal Max’in kolunu geri çekmesini sağlar, böylece ona olabildiğince sert verebilir. Sonunda doymuş, üvey oğlunun iyi çalışmasını, mutlu bir şekilde yuttuğu bir ağız dolusu cum ile bitirerek ödüllendirir.

Video süresi:

Sonraki Porno

Alexis Crystal, En Azgın Model En Sert Sikişi Alır

Başarılı bir fotoğraf çekimi sadece bir tür sonu hak eder… ve bunu size göstermek için …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir