Üvey Annelerimiz Sevgililer Dansı Öncesi Boşalmamıza Yardım Ediyor

Ricky Spanish ve Juan Loco okuldaki Sevgililer Günü dansları için hazırlanıyorlar. Üvey anneleri Fiona Frost ve Cherry Kiss hazırlanmalarına yardım ediyor. Planları, erkekleri dansa bıraktıktan sonra kız kıza buluşarak birlikte vakit geçirmek.

Ancak hepsi gitmeden önce Cherry, Fiona’yı kenara çeker ve Ricky’nin en son ne zaman boşaldığını sorar. Dans öncesinde erkekleri boşaltmak için yeterli zaman olduğuna karar verirler, böylece flörtleriyle aptalca bir şey yapmayacaklarından emin olurlar. Erkeklerin yanına dönen Cherry ve Fiona, spermlerini sağabilmek için siklerini dışarı çıkarmalarını söyler. İnanmayan Ricky ve Juan söyleneni yapar, böylece Fiona Juan’a sakso çekebilir ve Ricky de Cherry’nin dudaklarının sert aletinin etrafında tadını çıkarabilir.

Çocuklar hemen boşalmadıkları için Cherry, Ricky’ye ters cowgirl’de biniyor ve Ricky, Fiona’yı köpekte beceriyor. Bayanlar üvey oğullarını değiştirir, böylece Cherry Juan’ı cowgirl’de yapabilirken Fiona Ricky’ye cowgirl’de verir. Sonra Ricky Fiona’yı yerken Juan da Cherry için aynısını yapıyor ve onları omuz omuza sırt üstü yatarken son bir am vuruşuna hazırlıyor. Dışarı çekilen adamlar üvey annelerinin karnında patlıyor.

Video süresi:

Sonraki Porno

Alexis Crystal, En Azgın Model En Sert Sikişi Alır

Başarılı bir fotoğraf çekimi sadece bir tür sonu hak eder… ve bunu size göstermek için …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir