Şubat 2024 Ayın Lezzeti Theodora Day

Theodora Day sikişmeyi seviyor, özellikle de futbol forması giyen erkekleri. Bir amigo kız gibi giyinerek, üvey kardeşi Parker Ambrose’a iş için açık olduğunu ve bütün bir futbol takımı tarafından becerilmek istediğini açıkça belirtir. Parker onu geri çevirir, ancak Theodora başlangıçta bağlılık eksikliği nedeniyle caydırılmaz.

Sütyen ve külotunu çıkaran Theodora, Parker’ın oturma odasında kendisine katılmasını bekler. O kadar sikilebilir görünürken ve açıkça onun aletini emmeye doyamazken üvey kız kardeşine hayır diyecek değildir. Theodora, oral seksinin olağanüstü olduğundan emin olmak için dilini ve ellerini kullanarak zaman ayırır. Buna karşılık, Parker üvey kız kardeşini geri iter ve çıplak yarığındaki meyve sularını kucaklar.

Artık Theodora’nın tadına baktığına göre, Parker hepsini istiyor. Theodora’nın tek yapması gereken dizlerinin üzerine çökmek ve Parker onu köpek gibi yapabilmesi için içeri itiyor. Theodora stpebro’suna tırmanır, böylece göğüsleri zıplarken ters cowgirl’de ona binebilir, Theodora sertleştiğinde tamamen zevk alacağı bir manzara. Misyonerlikte sona ererler, Theodora Parker’ı çekip her tarafına boşalmaya çağırır.

Video süresi:

Sonraki Porno

Temizlik sırasında seks molası

Yaşlı adam gününü elinde bir kitapla geçirir. Tüm gününü okumaya adar, heyecan verici bir şey …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir