Sıkışmış Aşırı Yük

Charlie Forde en iyi kız arkadaşlarını (Mayara Lopes, Carmela Clutch, Jenna Starr ve Rachael Cavalli) çok özel bir etkinlik için evine davet etti. Gördüğünüz gibi, bu hanımların ailelerinden ve sevgililerinden sakladıkları küçük bir sırları var. Çok… ÇİRKİN bir sır, daha az değil. Bu bayanlar kapalı kapılar ardında buluşup lezbiyen seks partileri düzenliyorlar! Ve Charlie’nin ailesi hafta sonu için kulübeye gittiğinden, ev sahipliği sırası ondadır.

Kadınlar kıyafetlerini yırtıp atar ve pervasızca birbirlerini yemeye başlarlar, ancak aniden ön kapının açıldığını duyduklarında dehşet içinde donup kalırlar. Charlie ziyaretçinin sesini hemen tanır. Bu genç kızın erkek arkadaşı Victor Ray’dir… ve ayak seslerine bakılırsa, onlara doğru gelmektedir. Çabuk, saklanın! Kadınların hepsi kanepenin altına saklanır, ama sonunda birlikte orada sıkışıp kalırlar, kıçları alttan kışkırtıcı bir sıra halinde dışarı çıkar.

Birkaç saniye sonra Victor tökezleyerek odaya girer ve gördüğü manzara karşısında şaşkına döner. Tüm bu büyük, sulu, MILF kıçları… kanepenin altından çaresizce dışarı çıkıyor. Gözlerine inanamıyor! Charlie onları kurtarmak için yardım ister ama Victor keşfettiği şey karşısında biraz afallamıştır. Charlie ve arkadaşlarının neyin peşinde olduğu çok açıktır ve bunu Charlie’nin genç kızından gizlerse iyi bir erkek arkadaş olamaz. Ne var ki, sıkışıp kalmış hanımlar yaptıkları maskaralıkları gizli tutma konusunda çaresizdirler, bu yüzden Victor’un ağzı sıkı davranmasını sağlamaya söz verirler… Victor dudaklarını yalar, tamamen baştan çıkmıştır. Belki de sıkıştıkları yerden kurtulmalarına yardım edecektir, ama önce… biraz eğlenebilir!

Video süresi:

Sonraki Porno

Tutkunun meyvesini paylaşmak

Nazik Funky Town yaşam sevgisiyle o kadar doludur ki, müzik dinlemekten elma yemeye kadar yaptığı …

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir