Sevgililer Gününde Parayla Öpücük Alıyor

Penelope Kay ve Renee Rose’un fazladan Sevgililer Günü parası kazanmak için harika bir yolu var. Erkekleri çekeceğinden emin oldukları bir öpüşme kabini kurarlar. Onlar her şeyi hazırlarken, Renee’nin üvey kardeşi Juan Loco ne yaptıklarını görmek için dışarı çıkar. Fikirlerini eleştirir ve çekip gider.

Daha sonra Juan parayla geri gelir ve kızları Sevgililer Günü sütyen ve külotlarıyla bulur. Penelope parayı alır ve arkadaşına ve kendisine çeşitli öpücükler verir. Penelope bir yirmilik bulduğunda, tüm parayı havaya fırlatır ve Juan’a oral seks yapmak için dizlerinin üzerine çöker. Renee reddetmeye çalışır, ancak Penelope onu çifte belaya katılması için aşağı çeker.

Kızlar Juan’ın sikine sadece ağızlarıyla tapmaktan memnun değiller. Penelope, ters cowgirl eğlencesi için devralmadan önce Renee’yi cowgirl’de ona binmeye çağırıyor. Dizlerinin üzerine çöken Renee, Penelope’nin amını yerken köpek tarzı bir am vuruşu alır. Penelope daha sonra sırtına biner, böylece Juan üflemeye hazır olana kadar onu yapabilir. Çekilir ve Penelope’nin karnına boşalır, ona ve Renee’ye oynamaları için tuzlu bir muamele bırakır.

Video süresi:

Sonraki Porno

Alexis Crystal, En Azgın Model En Sert Sikişi Alır

Başarılı bir fotoğraf çekimi sadece bir tür sonu hak eder… ve bunu size göstermek için …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir