Sessiz olun!

Nicole Doshi süpürge yaparken, oda arkadaşı Lucas Frost’un içeri girip süpürgenin fişini çekmesiyle yarıda kesilir. İşlerini halletmesi gerektiğinden yakınarak ona sessiz olmasını söyler. Nicole’ün süpürmesi gereken tek zamanın bu olduğunu söylemesiyle bir tartışma başlar. Lucas, Nicole’ün gürültülü işleri yapması gereken ‘tek’ zamanın her zaman konsantre olması gereken zamanlar olduğundan yakınır.

Nicole, Lucas PROPER bir oda arkadaşı gibi ev işlerine daha sık yardım etseydi bu sorunu yaşamayacaklarını söyler. Ayrıca, seks için eve her kadın getirdiğinde çıkardığı gürültüye ne demeli? Özellikle Nicole sevgililerinin çıkardığı o saçma nefes alıp verme ve inleme seslerine dayanamıyor… Bu çok fazla! Lucas öfkeyle kendini savunuyor ve bu nefes alıp verme ve inleme seslerinin kadınların onlara yaptıklarından GERÇEKTEN hoşlandıkları için olduğunu söylüyor. Nicole tüm bu kadınların açıkça numara yaptığını, çünkü onun o kadar iyi olmasının imkânsız olduğunu söylüyor. Öfkelenen Lucas ona gerçekten öyle olduğunu KANITLAYABİLECEĞİNİ söyler. Nicole ona meydan okur.

Lucas’ın Nicole’ü boynundan yakalayıp kıçına şaplak atabilmek için çevirmesi, göğüslerini sıkabilmek için üstünü açması ve boğazına kadar sokması da dahil olmak üzere vahşi, sert seks başlar. İkisi de açıkça eğleniyor, ama Nicole inlemeyi reddediyor çünkü Lucas’a bu tür bir tatmin vermek istemiyor… ama inlemelerini sonsuza dek tutamaz…

Video süresi:

Sonraki Porno

Konsept: Clamazon #2

N’aber Mylf severler? Eğlenceli bir Labs güncellememiz var, o yüzden hemen konuya girelim. Bu deney …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir