Rozetlerini Kazanmak

Lauren (Lexi Lore) birliğindeki en umut verici Hazırlık İzcilerinden biridir, bu yüzden izci lideri Claudia (Katrina Colt) onu özel bir toplantı için bölge komiserleri Bay Melville (Nathan Bronson) ile görüşmeye götürdüğünde duyduğu mutluluğu hayal edin. Lauren bu fırsat için ne kadar şanslı olduğuna inanamaz ve Claudia onu Bay Melville ile yalnız bıraktığında, onun kendisi için neler sakladığını görmeye fazlasıyla hazırdır. Ta ki Bay Melville akla hayale gelmeyecek bir şey yapıp ona asılana kadar.

Lauren kendini savunmasız ve korkmuş hissederek evden çıkar. Neyse ki Claudia henüz çıkmamıştır ve garaj yolundan çıkmak üzeredir. Lauren onu durdurmayı başarır ve Claudia’ya olanları anlatır. Claudia destekleyici bir şekilde Lauren’a bu işi çözeceklerini söyler ama Lauren’la birlikte gitmek yerine onu Bay Melville’le doğrudan yüzleşmesi için eve geri getirir. Lauren şaşırır ama Claudia’ya güvendiği için bunu kabul eder.

İçeri girdiklerinde garip bir enerji vardır ve Bay Melville belirgin bir şekilde hayal kırıklığına uğramış görünmektedir. Ancak garip bir şekilde Claudia, Lauren’dan çok Bay Melville’in tarafında görünmektedir ve dakikalar geçtikçe Lauren’ın asla hazırlıklı olamayacağı hain ve çıkarcı bir anlaşma ortaya çıkar. Lauren ahlak kurallarına sadık mı kalacak, yoksa rozetlerini endişelenmeden kazanabilmek için Bay Melville ve Claudia’yı memnun etmeye boyun mu eğecek?

Video süresi:

Sonraki Porno

Temizlik sırasında seks molası

Yaşlı adam gününü elinde bir kitapla geçirir. Tüm gününü okumaya adar, heyecan verici bir şey …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir