O benimle geliyor!

Ebe Karen oda arkadaşı Bella Rolland’ı aramaktadır. Karen ararken diğer oda arkadaşı Whitney Wright ile karşılaşır, o da Bella’yı aramaktadır. Bella’nın duş alıyor olması gerektiğini fark ederler. Konuşma devam ederken, Karen ve Whitney’in daha uzun süre oda arkadaşı olmayacakları, çünkü her ikisinin de yakında taşınacakları, bu yüzden Bella ile konuşmak istedikleri ortaya çıkar.

Ancak Bella hakkında konuşurlarken, Karen’ın Bella’nın kendisiyle taşınacağına inandığı, Whitney’nin ise Bella’nın ONUNLA taşınacağına inandığı ortaya çıkar. Tartışmaya başlarlar ve tam o sırada duştan yeni çıkmış ve üzerinde havlusu olan Bella yatak odasına girer. Bella suçlu görünüyor ve ikisine de söz verdiğini çünkü ikisinin de duygularını incitmek istemediğini itiraf ediyor. Kararını vermek için biraz zamanı olmasını ve ikisi de öğrenmeden önce birini kolayca bırakmayı umuyordu. İkisi arasında seçim yapamazdı!

Karen ve Whitney Bella’nın kararsızlığından dolayı üzgündür ancak her ikisi de Bella’yı oda arkadaşı olarak tutmak için çaresizdir. Bella’yı çekiştirmeye başlarlar ve bunun sonucunda Karen ve Whitney arasında, Bella’nın da ortada kaldığı fiziksel bir çekişme yaşanır. Karen ve Whitney tartışırken, Bella’nın neden birinin değil de diğerinin oda arkadaşı olması gerektiğine dair çeşitli nedenler öne sürerler. Bella ileri geri çekiştirilirken irkiliyor ve iş havlusunun yanlışlıkla çekiştirildiği noktaya kadar tırmanıyor!

İkisini de yatıştırmak ve sakinleştirmek için Bella ikisiyle de seks yapmayı teklif eder. Üçü arasında bir gerginlik olduğu açıktır ve üçlü seksle daha iyi bir ruh haline girdikten sonra bu konuşmayı yeniden ele almaktan daha iyi bir yol olabilir mi?

Video süresi:

Sonraki Porno

Alexis Crystal, En Azgın Model En Sert Sikişi Alır

Başarılı bir fotoğraf çekimi sadece bir tür sonu hak eder… ve bunu size göstermek için …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir