Bekarlığa Veda Bahsi

Gelin adayı Holly Day, en yakın arkadaşı Emma Magnolia ile bekârlığa veda partisinin ardından temizlik yapmaktadır. Holly, Emma böylesine muhteşem bir parti hazırladığı için çok müteşekkir. Gerçekten de yılların partisiydi! Ama Emma şaşırmıştır – Holly bu partiyi GERÇEKTEN sevmiş midir? Emma’nın bakış açısına göre, hiçbir şey onun beklentilerini karşılamadı, özellikle de striptizci… Berbattı.

Holly şaşırır – kesinlikle striptizcinin o kadar kötü olduğunu düşünmemiştir. Holly aslında her şey düşünüldüğünde oldukça iyi bir iş çıkardığını düşünüyordu. Emma ise homurdanmaktan kendini alamadı. O striptizci BERBATTI. EMMA bile ondan daha iyi dans edebilirdi. İkisi şakacı bir şekilde atışırlar, ta ki Emma Holly’ye her şeyi kesin olarak çözmesi için bir teklifte bulunana kadar. Emma Holly’ye kucak dansı yapmayı teklif eder ve eğer Holly’yi striptizcinin yaptığından daha fazla tahrik etmeyi başarırsa, Holly Emma’ya bir orgazm borçlu olacaktır.

Holly bu fikirden biraz rahatsız olur, özellikle de yakında evleneceği için… Ama yine de kazanacağından oldukça emin. Holly kabul ediyor ve Emma’nın ona bazı hareketler göstermesini beklerken bir sandalyeye oturuyor. Ama Emma Holly’nin vücudunun her yerine vurup öğütürken, işler oynak bir hal alıyor… ve çok geçmeden Holly’nin kararlılığının azaldığı anlaşılıyor. Ve dans bittiğinde… Holly’nin Emma’ya adil ve kare kazandığı orgazmı vermeye hazır olduğuna bahse girebilirsiniz.

Video süresi:

Sonraki Porno

MILF Üçlü Seks Sanatını Öğretiyor

Johnny Love kız arkadaşı Khloe Kapri’yi görmeye gelir, ancak yeni üvey annesi Victoria June ona …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir